W jaki sposób rozdawać parasole reklamowe?

Parasole reklamowe
Parasole reklamowe

Chcesz oferować swoim klientom bardziej wartościowe prezenty, jak chociażby przydatne w życiu codziennym parasolki, ale nie bardzo wiesz w jakiej formie taki gadżet oferować? Oczywistym jest tutaj to, że takich wartościowych gadżetów nie rozdaje się tak po prostu każdemu kto wejdzie do naszej firmy i coś kupi. Wartościowe gadżety przeznaczone są dla stałych klientów lub takich, z którymi współpraca bardzo dobrze nam się układa. Możliwości na rozdawanie gadżetów jest wiele, ale z pewnością niezależnie od tego sposobu to jeśli tylko gadżet jest atrakcyjny to przyciągnie do nas wielu klientów.Zanim jednak zaczniemy wymyślać sposoby na rozdawanie gadżetów to musimy dobrze zastanowić się nad projektem gadżetu. Na przykład nasze parasole reklamowe zwyczajnie powinny być atrakcyjne. To podstawowy warunek, gdyż tylko wtedy przyciągną one zainteresowanie klientów i nasza promocja będzie zwyczajnie miała sens. Projektując parasolkę zadbajmy o to, aby jej wygląd był niecodzienny i wyróżniał się w tłumie. Atrakcyjna powinna być także kolorystyka, a logo firmowe umieszczone w taki sposób, aby było je widać z jak największej odległości. Do tego jeśli ma to być naprawdę cenny gadżet to pamiętajmy o tym, aby jakość wykonania była wysoka, czyli nie używamy materiałów z najniższej półki. Inwestycja w lepsze materiały naprawdę się opłaci.

Kiedy mamy już swoje parasole reklamowe w firmie to przechodzimy do wymyślenia sposoby w jaki je rozdawać klientom. Chyba najbardziej popularna jest metoda za określoną wartość zakupów. Ustalamy więc dolny limit kwotowy po którego przekroczeniu klient dostanie w gratisie na przykład taką parasolkę. Szybko zobaczysz, że wiele osób się na to połasi i często dokupi rzeczy mało potrzebne, ale jednocześnie zapewni sobie w ten sposób otrzymanie gadżetu.

Można także urządzić różnego rodzaju konkursy. Nagroda główna w konkursie powinna być bardziej wartościowa niż parasole reklamowe, ale te mogą być dawane w nagrodę na niższych miejscach. Można również stworzyć ofertę lojalnością. Klienci, którzy dokonują u nas zakupów otrzymują za nie punkty i po uzbieraniu odpowiedniej ilości wymieniają je na przykład na taką parasolkę.